Fason Hizmetlerimiz

Fason Kozmetik Üretimi & Danışmanlık Hizmetleri

Tanışalım & Planlıyalım Hayata geçirelim siz kazanın

Üretim & Planlama

Kozmetik ve dermo kozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren SHB Fason Üretim Tesisleri sizin için çalışmaya başlar.

İlk adım tanışma toplantılarımız ile atılmış olup iş ortaklarımızın projesi ve talepleri doğrultusunda iş planı hazırlanır.

Proje Hazırlıkları

Gerçekleştirilen Toplantı sonrası ürün veya ürünler ile ilgili olan detaylı bilgiler doğrultusunda üretilecek ürünlerin yol haritası hazırlanır.

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik üretim tesilsri Ar-Ge çalışmaları

Ar-Ge & Üretim Aşaması

İşimize verdiğimiz önem ve değer ile kaliteden ödün vermeksizin gelişmiş Laboratuvarlarımızda formüllerimizi oluşturuyoruz.

Formüllerimizde Avrupa standartlarına uygun hammaddeler ve etkinliği kanıtlanmış cilde zararı olmayan özel aktifler, bitkisel ekstraktlar, Peptitler kullanıyoruz.

Müşterilerimize daha iyi bir ürün ve amlaj seçiminde uzman kadromuzla yardımcı olamtayız

Ambalaj Seçimi

Müşterilerimizle beraber ürün için en uygun tasarımı, görseli, ambalajı,
etiketi beraber seçerek prova baskılar ile ürün üzerinde ambalaj ve etiket uygunluk durumunu kontrol etmekteyiz

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmeti olarak Etiket, Kutu ambalajı ve kurumsal kimlik tasarım hizmetini kendi bünyemizde bulunan profesyonel tasarım ekibiyle gerçekleştirmektedir . Ayrıca E-ticaret web tasarım ve kurumsal web tasarım hizmeti testek de vermekteyiz

Kozmetik üretim aşamasında bakanlık bildirimleri ve testleri tarafımızca yapılmaktadır

Bakanlık Bildirimi

Kozmetik üretiminde firmaların Üretimini yaptırdığı ürünlerin bakanlık bildirimleri Üts Firma kaydını, Üretilecek ürünlerin Üts kaydını, bakanlık bildirimlerini ücretsiz olarak tarafımızca gerçekleştirilmektedir