ŞİRKET. ÖZ DEĞERLERİMİZ. İNANÇLARIMIZ.

SHB fason Kozmetik üretimi olarak 2008 yılında kuruldu,deneyimli ve uzman kadrosuyla Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize fason üretimler yapmaktayız.

Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz. SHB Fason Kozmetik üretimi üretimlerini GMP iyi imalat ugulamaları standartlarında üretim yapmaktadır.

Vizyonumuz

SHB Fason kozmetik üretimi tesisleri olarak Türkiye, Orta doğu ve Avrupa Ülkeleri dahil dünyanın kozmetik üretim tesisi haline gelmektir. Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, kurum olmak. hedefimizdir.

Kalite Politikamız

Kalite; koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla, müşterilerimizin ne istediğini anlayıp, ona en uygun çözüm önerilerini alternatifli sunmayı, kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmak ilkelerimizdendir

Uzman Kadro

Fason üretim aşamalarında yeniliklere açık ve devamlı gelişmekte olan ekibimiz ile sizin en iyi çözüm ortağınız olma hedefindeyiz. Taahhüt ettiğimiz işleri iyi bir ekip çalışması ile zamanında ve hatasız bir şekilde teslim etmek kuralımız